Biuro tłumaczeń Katowice – tłumaczenia specyfikacji istotnych warunków zamówienia

Tłumaczenia Katowice – biuro tłumaczeń języków obcych dla klientów z Katowic i okolic

Wszystkich klientów z Katowic i okolic serdecznie zapraszamy do zamawiania za pośrednictwem naszego warszawskiego biura tłumaczeń zaawansowanych tłumaczeń specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Tłumaczeniami specyfikacji istotnych warunków zamówienia są tłumaczenia wymagające dogłębnej znajomości danej branży, technologii lub zakresu wiedzy. W naszym biurze tłumaczeń wykonują je dla Państwa zawsze profesjonalni, wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze, którzy legitymują się wieloletnią praktyką i wykształceniem.

Wszystkich naszych klientów z terenu Katowic i województwa śląskiego prosimy o kontaktowanie się z nami pod ogólnopolskim numerem 022 104 84 85 lub pod telefonem komórkowym 0 881 376 100.

Zapytania dotyczące zaawansowanych tłumaczeń specyfikacji istotnych warunków zamówienia można kierować na nasz adres e-mailowy: biuro@dialektikus.pl

Kancelaria tłumaczeń przysięgłych – tłumacz przysięgły prawie w każdym języku

Cennik – niskie stawki, profesjonalni tłumacze, bezpłatna wycena

Tłumaczenia specjalistyczne – przekłady zaawansowanych tekstów

Tłumaczenia prawnicze – oferta dedykowana dla kancelarii prawnych i firm prawniczych

Bezpłatny odbiór dokumentów do tłumaczenia z terenu Katowic i województwa śląskiego realizowany jest za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej.

Tłumaczenia Warszawa

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi innymi oddziałami:

Tłumaczenia Londyn

Tłumaczenia Nowy Jork

Tłumaczenia Szwajcaria