Biuro tłumaczeń Katowice – tłumaczenia podań o pracę

Tłumaczenia Katowice – biuro tłumaczeń języków obcych dla klientów z Katowic i okolic

Wszystkich klientów z Katowic i okolic serdecznie zapraszamy do zamawiania za pośrednictwem naszego warszawskiego biura tłumaczeń tłumaczeń podań o pracę i innych dokumentów wymaganych w procesie rekrutacji pracowników.

Dla swoich klientów indywidualnych i instytucjonalnych od lat oferujemy w większości kombinacji językowych rzetelnie wykonane tłumaczenia CV, życiorysów, dyplomów, certyfikatów, świadectw, zaświadczeń, kwalifikacji, uprawnień zawodowych, referencji, listów motywacyjnych, aplikacji i podań o pracę oraz umów o pracę, umów o dzieło, umów zlecenia i innych umów zatrudnienia.

W naszym biurze tłumaczeń wykonują je dla Państwa zawsze profesjonalni, wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze, którzy legitymują się wieloletnią praktyką i wykształceniem.

Wszystkich naszych klientów z terenu Katowic i województwa śląskiego prosimy o kontaktowanie się z nami pod ogólnopolskim numerem 022 104 84 85 lub pod telefonem komórkowym 0 881 376 100.

Zapytania dotyczące tłumaczeń podań o pracę można kierować na nasz adres e-mailowy: biuro@dialektikus.pl

Kancelaria tłumaczeń przysięgłych – tłumacz przysięgły prawie w każdym języku

Cennik – niskie stawki, profesjonalni tłumacze, bezpłatna wycena

Tłumaczenia specjalistyczne – przekłady zaawansowanych tekstów

Tłumaczenia prawnicze – oferta dedykowana dla kancelarii prawnych i firm prawniczych

Bezpłatny odbiór dokumentów do tłumaczenia z terenu Katowic i województwa śląskiego realizowany jest za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej.

Tłumaczenia Warszawa

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi innymi oddziałami:

Tłumaczenia Londyn

Tłumaczenia Nowy Jork

Tłumaczenia Szwajcaria