Biuro tłumaczeń Bielsko-Biała – tłumaczenia aktów notarialnych

Tłumaczenia Bielsko-Biała – biuro tłumaczeń języków obcych dla klientów z Bielska-Białej i okolic

Wszystkich klientów z Bielska-Białej i okolic serdecznie zapraszamy do zamawiania za pośrednictwem naszego warszawskiego biura tłumaczeń tłumaczeń aktów notarialnych.

Tłumaczeniami aktów notarialnych są tłumaczenia wymagające dogłębnej znajomości przepisów prawnych i orzecznictwa danego kraju lub jurysdykcji. W naszym biurze tłumaczeń wykonują je dla Państwa zawsze profesjonalni, wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze, którzy legitymują się wieloletnią praktyką i wykształceniem.

Naszym klientom z terenu Bielska-Białej i okolic oferujemy doskonałej jakości tłumaczenia prawnicze aktów prawnych i ustawodawczych, aktów notarialnych, wyciągów z rejestru handlowego, pism procesowych, interpretacji, opinii i analiz prawnych, due diligence dla sądów, kancelarii adwokackich i radcowskich oraz innych podmiotów zaangażowanych w spory sądowe.

Wszystkich naszych klientów z terenu Bielska-Białej i województwa śląskiego prosimy o kontaktowanie się z nami pod ogólnopolskim numerem 022 104 84 85 lub pod telefonem komórkowym 0 881 376 100.

Zapytania dotyczące tłumaczeń aktów notarialnych można kierować na nasz adres e-mailowy: biuro@dialektikus.pl

Kancelaria tłumaczeń przysięgłych – tłumacz przysięgły prawie w każdym języku

Cennik – niskie stawki, profesjonalni tłumacze, bezpłatna wycena

Tłumaczenia specjalistyczne – przekłady zaawansowanych tekstów

Tłumaczenia prawnicze – oferta dedykowana dla kancelarii prawnych i firm prawniczych

Bezpłatny odbiór dokumentów do tłumaczenia z terenu Bielska-Białej i województwa śląskiego realizowany jest za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej.

Tłumaczenia Warszawa

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi innymi oddziałami:

Tłumaczenia Londyn

Tłumaczenia Nowy Jork

Tłumaczenia Szwajcaria