Tłumaczenia techniczne dla przemysłu francuski polski Bielsko-Biała

Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej klasy tłumaczenia techniczne dla indywidualnych i firmowych klientów z terenu Bielsko-Białej i okolic. W tym czasie mieliśmy do czynienia z prawie każdym rodzajem tekstu, dzięki czemu mogliśmy wyspecjalizować się w kluczowych dziedzinach tematycznych.

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest tłumaczenie instrukcji obsługi, konserwacji i użytkowania, podręcznika użytkownika, specyfikacji technicznej, dokumentacji techniczno-ruchowej, opisu działania linii technologicznej, protokołów z badań nieniszczących, norm i literatury technicznej, nasza fachowa pomoc i wsparcie są niezastąpione.

Odbiorcami naszych tłumaczeń technicznych są zarówno duże koncerny przemysłowe, rafinerie, kopalnie, huty, porty morskie, jak i firmy związane z ich obsługą prawną, eksportem produktów, marketingiem międzynarodowym, importem surowców, a także producenci maszyn, urządzeń, narzędzi, oprogramowania kontrolnego i sterującego oraz wszelkiego rodzaju firmy instalacyjne, serwisowe i wsparcia technicznego związanego z utrzymaniem ruchu.

Oprócz sztandarowych polskich przedsiębiorstw przemysłowych nasz know-how i doświadczenie doceniły od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku setki firm z aglomeracji bielskiej, które albo wprowadzały nowe technologie do Polski, albo potrzebowały wysokiej jakości tłumaczeń dokumentacji swoich własnych produktów przeznaczonych na eksport.

W przeciwieństwie do Google Translate i wielu obecnych na rynku adeptów sztuki tłumaczeniowej stawiających swoje pierwsze kroki w tłumaczeniach lub dorabiających amatorsko po godzinach oferowane przez nas tłumaczenia wykonują metodą rzemieślniczą żywi ludzie, którzy, by wykonywać zawód tłumacza, po zdobyciu niezbędnych kwalifikacji przez wiele jeszcze lat szlifowali swoje umiejętności zawodowe na żywym materiale pod okiem swoich starszych mistrzów i mentorów.

Wszelkiego rodzaju tłumaczenia z języka francuskiego na język polski i z języka polskiego na język francuski to od lat nasza specjalność.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy usług tłumaczeniowych, to właśnie go znalazłeś. Tłumaczenia techniczne dla przemysłu to nasza specjalność.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat tłumaczeń technicznych udzielamy pod warszawskim numerem telefonu: +22 307 46 30.

Pisemne zapytania w sprawie tłumaczeń technicznych, cennika i warunków współpracy proszę kierować na adres e-mailowy: biuro@dialektikus.pl