Tłumaczenia specjalistyczne polski angielski Kraków

Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej klasy tłumaczenia specjalistyczne dla indywidualnych i firmowych klientów z terenu Krakowa i okolic. W tym czasie mieliśmy do czynienia z prawie każdym rodzajem tekstu, dzięki czemu mogliśmy wyspecjalizować się w kluczowych dziedzinach tematycznych.

Wszelkiego rodzaju tłumaczenia z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski to nasza specjalność. Aktualnie oferujemy tłumaczenia zarówno na język amerykański jak i brytyjski.

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest tłumaczenie instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej, opisu działania linii technologicznej, operatu wodno-prawnego czy decyzji o warunkach i zagospodarowania terenu nasza fachowa pomoc i wsparcie są niezastąpione. Doceniły to od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku setki firm z aglomeracji krakowskiej, które albo wprowadzały nowe technologie do Polski, albo potrzebowały wysokiej jakości tłumaczeń dokumentacji swoich własnych produktów przeznaczonych na eksport.

W przeciwieństwie do Google Translate i wielu obecnych na rynku adeptów sztuki tłumaczeniowej oferowane przez nas tłumaczenia wykonują metodą rzemieślniczą żywi ludzie, którzy po zdobyciu niezbędnych kwalifikacji przez wiele jeszcze lat szlifowali swoje umiejętności zawodowe na żywym materiale pod okiem swoich starszych mistrzów i mentorów.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy usług tłumaczeniowych, to właśnie go znalazłeś. Tłumaczenia specjalistyczne to nasza specjalność.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat tłumaczeń specjalistycznych udzielamy pod warszawskim numerem telefonu: +22 307 46 30.

Pisemne zapytania w sprawie tłumaczeń specjalistycznych, cennika i warunków współpracy proszę kierować na adres e-mailowy: biuro@dialektikus.pl