Tłumaczenia przysięgłe włoski polski Kielce

Tłumaczenia przysięgłe, lub raczej tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego, należą do jednych z najczęściej zamawianych usług w naszym biurze tłumaczeń. Aktualnie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom tłumaczenia przysięgłe dla prawie wszystkich języków europejskich, w tym w szczególności dla języka włoskiego.

Można by zapytać, po co komuś uwierzytelnienie dokumentu? Czy nie wystarczyłoby zwykłe tłumaczenie? Odpowiedź jest prosta: odbiorca w drugim kraju chce mieć pewność, że przedłożony dokument został sporządzony zgodnie z przepisami obowiązującymi w kraju jego wystawienia. Dla dokumentów sporządzonych w Polsce przepisy te wymagają uwierzytelnienia dokumentu przez tłumacza przysięgłego, będącego współpracownikiem polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości.

W innych krajach przepisy mogą być inne. Przykładowo w Szwajcarii tłumaczenia dokumentów sporządzone przez zarejestrowane biura tłumaczeń uwierzytelnia notariusz.

Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej klasy tłumaczenia specjalistyczne dla indywidualnych i firmowych klientów z terenu Kielc i okolic. W tym czasie mieliśmy do czynienia z prawie każdym rodzajem tekstu, dzięki czemu mogliśmy wyspecjalizować się w kluczowych dziedzinach tematycznych.

Wszelkiego rodzaju tłumaczenia z języka polskiego na język włoski i z języka włoskiego na język polski to nasza specjalność.

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest tłumaczenie aktu urodzenia, małżeństwa, dyplomu ukończenia studiów, testamentu czy wyciągu z rejestru handlowego, nasza fachowa pomoc i wsparcie są niezastąpione. Doceniły to od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku setki firm z aglomeracji kieleckiej, w szczególności w czasach transformacji ustrojowej, kiedy prawie wszystkie dokumenty związane z rozwojem biznesu w Polsce wymagały tłumaczenia i uwierzytelnienia go przez tłumacza przysięgłego.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy usług tłumaczeniowych, to właśnie go znalazłeś. Tłumaczenia przysięgłe to nasza specjalność.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat tłumaczeń specjalistycznych udzielamy pod warszawskim numerem telefonu: +22 307 46 30.

Pisemne zapytania w sprawie tłumaczeń specjalistycznych, cennika i warunków współpracy proszę kierować na adres e-mailowy: biuro@dialektikus.pl