Tłumaczenia przysięgłe polski angielski Bielsko-Biała

Tłumaczenia przysięgłe, lub raczej tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego, należą do jednych z najczęściej zamawianych usług w naszym biurze tłumaczeń. Aktualnie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom tłumaczenia przysięgłe dla prawie wszystkich języków europejskich, w tym w szczególności dla języka angielskiego.

Można by zapytać, po co komuś uwierzytelnienie dokumentu? Czy nie wystarczyłoby zwykłe tłumaczenie? Odpowiedź jest prosta: odbiorca w drugim kraju chce mieć pewność, że przedłożony dokument został sporządzony zgodnie z przepisami obowiązującymi w kraju jego wystawienia. Dla dokumentów sporządzonych w Polsce przepisy te wymagają uwierzytelnienia dokumentu przez tłumacza przysięgłego, będącego współpracownikiem polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości.

W innych krajach przepisy mogą być inne. Przykładowo w Szwajcarii tłumaczenia dokumentów sporządzone przez zarejestrowane biura tłumaczeń uwierzytelnia notariusz.

Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej klasy tłumaczenia specjalistyczne dla indywidualnych i firmowych klientów z terenu Bielsko-Białej i okolic. W tym czasie mieliśmy do czynienia z prawie każdym rodzajem tekstu, dzięki czemu mogliśmy wyspecjalizować się w kluczowych dziedzinach tematycznych.

Wszelkiego rodzaju tłumaczenia z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski to nasza specjalność. Aktualnie oferujemy tłumaczenia zarówno na język amerykański jak i brytyjski.

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest tłumaczenie aktu urodzenia, małżeństwa, dyplomu ukończenia studiów, testamentu czy wyciągu z rejestru handlowego, nasza fachowa pomoc i wsparcie są niezastąpione. Doceniły to od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku setki firm z aglomeracji bielskiej, w szczególności w czasach transformacji ustrojowej, kiedy prawie wszystkie dokumenty związane z rozwojem biznesu w Polsce wymagały tłumaczenia i uwierzytelnienia go przez tłumacza przysięgłego.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy usług tłumaczeniowych, to właśnie go znalazłeś. Tłumaczenia przysięgłe to nasza specjalność.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat tłumaczeń przysięgłych udzielamy pod warszawskim numerem telefonu: +22 307 46 30.

Pisemne zapytania w sprawie tłumaczeń przysięgłych, cennika i warunków współpracy proszę kierować na adres e-mailowy: biuro@dialektikus.pl