O nas

Jesteśmy uznaną międzynarodową firmą tłumaczeniową o globalnym zasięgu z siedzibą w aglomeracji Zurychu, Szwajcaria.

Jako zespół sprawdzonych, niezależnych tłumaczy jesteśmy obecni na polskim rynku od mniej więcej 1991 r. Obsługujemy klientów, głównie prywatne firmy i instytucje, w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

W przeciwieństwie do wielu naszych bezpośrednich konkurentów, swojej działalności nie ograniczamy jedynie do pośrednictwa między klientami a tłumaczami. Większość wykonywanych przez nas tłumaczeń powstaje bowiem bezpośrednio w naszym biurze, a tylko niektóre zadania, wymagające pracy w międzynarodowym zespole, są powierzane wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom w różnych krajach na całym świecie.

Swoim polskim klientom dajemy możliwość skorzystania z tłumaczy w innych krajach za polską cenę.

Dzięki przyjętym przez nas standardom obsługi klienta obowiązującym w Europie Zachodniej jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość tłumaczenia.

Teraz firmy i osoby prywatne z Polski mają możliwość skorzystania z naszych native speakerów w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Austrii, Włoch, Holandii czy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych za przysłowiową  złotówkę, a więc za ułamek cen funkcjonujących w Europie Zachodniej.

Specjalizujemy się w językach germańskich i romańskich. Oferujemy tłumaczenia na autentyczny język angielski w odmianie brytyjskiej i amerykańskiej, a także tłumaczenia pomiędzy językami obcymi w Polsce, np. z języka angielskiego na język niemiecki, z języka francuskiego na język angielski, itp.

Jesteśmy otwarci i elastyczni na potrzeby i propozycje naszych klientów. Przez cały czas obserwujemy ich potrzeby i staramy się im sprostać w możliwie jak najlepszy sposób.

Jeśli chcecie mieć Państwo dobrze wykonane tłumaczenie, które ma przynieść Państwu wartość dodaną, to trafiliście pod właściwy adres.


Biuro Tłumaczeń Szwajcaria