Czas realizacji

Cel i zakres tłumaczenia może być różny, dlatego też nasz cennik i czasy realizacji staraliśmy się w możliwie jak największym stopniu dostosować do zapotrzebowania Klientów. Wybór odpowiedniej opcji gwarantuje spełnienie oczekiwań odnośnie terminu i ceny tłumaczenia.

Economy

Proszę wybrać opcję Economy, jeśli nie zależy Państwu zbytnio na czasie, a chcą Państwo zaoszczędzić. W trybie Economy oferujemy realizację tłumaczeń w tempie do 6 stron rozliczeniowych z dnia na dzień, przy czym minimalny czas realizacji wynosi 3 dni robocze licząc od dnia przyjęcia zlecenia, więc np. 30 stron rozliczeniowych w ciągu 5 dni roboczych.

Standard

W opcji Standard termin realizacji tłumaczenia wynosi do 12 stron rozliczeniowych z dnia na dzień licząc od momentu przyjęcia zlecenia, a więc np 30 stron rozliczeniowych w ciągu 3 dni roboczych.

Priority

Tłumaczenie w trybie Priority wykonywane jest w tempie powyżej 12 stron rozliczeniowych dziennie licząc od momentu przyjęcia zlecenia, a więc np. 30 stron rozliczeniowych z dnia na dzień.

Tłumaczenia przysięgłe

Podane w naszym cenniku ceny dotyczą zarówno tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych jak i przysięgłych. W przypadku tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych, jedna strona rozliczeniowa ma 1500 znaków, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych 1125 znaków. Do ceny tłumaczenia przysięgłego doliczana jest opłata w wysokości 60 zł-90 zł brutto pokrywająca koszt sporządzenia papierowych dokumentów oraz ich dostarczenia do siedziby klienta.


tłumaczenia przysięgłe Warszawa