Biuro tłumaczeń Warszawa – Tłumaczenie na język czeski wypowiedzenia umowy o pracę

Tłumaczenia uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego

Kodeks pracy przewiduje możliwość rozwiązania za wypowiedzeniem przez jedną ze stron stosunku pracy umowy zawartej zarówno na okres próbny jak i na czas oznaczony lub nieoznaczony. Wypowiedzenie jest zatem zwykłym instrumentem, z którego pracownik lub pracodawca mogą skorzystać w celu rozwiązania istniejącego stosunku pracy. W przypadku zatrudniania czeskojęzycznych cudzoziemców, wypowiedzenie należy przetłumaczyć na język czeski. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania zarejestrowanemu przy Ministerstwie Sprawiedliwości tłumaczowi przysięgłemu języka niemieckiego. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje tylko z najlepszymi i sprawdzonymi tłumaczami przysięgłymi w Warszawie i innych polskich miastach. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość tłumaczenia i szybki termin realizacji.

Jak zamówić wykonanie tłumaczenia?

Wystarczy przesłać czytelny skan lub zdjęcie dokumentu na jeden z naszych adresów e-mailowych i wskazać termin, w jakim tłumaczenie ma zostać wykonane. Przedstawiciel naszego biura tłumaczeń prześle Państwu niezwłocznie potwierdzenie drogą e-mailową lub skontaktuje się telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółów. Zamówione tłumaczenie zostanie Państwu dostarczone pocztą lub kurierem. Na terenie Warszawy i bliskich okolic przesyłka z tłumaczeniem jest dostarczana bezpłatnie.

Obsługa działów personalnych i kancelarii prawnych

W przypadku zwolnień grupowych dotyczących większej liczby czeskojęzycznych pracowników stosujemy zryczałtowane stawki z możliwością uzyskania dużego rabatu tytułem powtórzeń. Wypowiedzenia umów o pracę tłumaczymy także na język czeski dla kancelarii prawnych reprezentujących swoich klientów w sporach pracowniczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić pełną zgodność terminologiczną z krajem przeznaczenia.